Profil firmy

Jsme zavedená, dynamicky se rozvíjející firma, zaměřená na potřeby zákazníka.

Klademe velký důraz na vaši spokojenost. Přesnost, kvalita, cena a včasné předání je to, co nás odlišuje od konkurence. Předvedeme Vám naše bohaté zkušenosti s výrobou i montáží kuchyní, vestavných skříní i nábytku přímo ve vašem domově. Pomůžeme Vám navrhnout Váš interiér s ohledem na design, funkčnost a maximální využití vašich prostor.

Jsme schopni Vám nabídnou záruku nejnižší ceny a vždy 100% kvalitu, protože všechen nábytek, který vám dodáme si i sami vyrábíme a vyzkoušíme. Nic nepřekupujeme. Zajistíme pro Vás vše od 3D návrhu, který je samozřejmě zdarma, přes výběr povrchů a materiálů až po objednání spotřebičů s výraznou slevou oproti maloobchodním cenám. Vše si sami zaměříme a namontujeme naším kvalifikovaným týmem pracovníků.

Nabídku nábytku pro Vás doplníme možností vybrat si ze široké škály podlah německého výrobce MEISTER a dveří SAPELI a MESONITE. Zaměřili jsme se na kvalitní a prověřené výrobce. Zdokonalujeme se v nových technologiích, procházíme pravidelně školením, abychom Vám byli schopni nabídnout ty nejlepší technologie a služby. Na všechny podlahy Vám poskytneme nadstandartní záruku minimálně 10 let.

Navštivte náš SHOWROOM a nechte se inspirovat vystavenými vzorky, vaši představu zrealizují naši vyškolení specialisté v 3D provedení; máte nevyužitý výklenek nebo nevkusný věšák v chodbě, zkuste nám poslat rozměry a navrhneme pro Vás přijatelné řešení podle vašich představ, vše doplníme kvalitní laminátovou, dřevěnou nebo vysoce odolnou podlahou a jako třešničku nakonec, podtrhneme vaši individualitu jedinečným výběrem dveří a kování.